דירות חדשות – השקעה בטוחה

מחפשים דירה במחיר שפוי? רוצים לקנות דירה אבל לא להיות רחוקים מהמרכז? דירות חדשות ביבנה נמכרות בשנים האחרונות  במחירים הגיונים, העיר בהתפתחות קבועה ויותר ויותר אנשים מחוץ לעיר מגיעים לעיר להתחיל בחיים חדשים. יבנה הפכה לבית חדש עבור המון אנשים.

 יבנה היא עיר שבעבר הייתה נחשבת לעיר רחוקה, קטנה ופחות נחשבת אך בשנים האחרונות משהו השתנה והעיר הפכה ליותר פופולרית וזוכה לפיתוח ושיפוץ של אזורים רבים בה.

הנהלת העיר יבנה החלה להציב לעצמה מטרות בתחום הנדל"ן ביבנה. היום ביבנה יש המון דירות להשכרה , פרויקטים רבים חדשים נבנים, דירות למגורים חדשות ודירות להשקעות צצות בכמות גדולה.

 דירות חדשות ביבנה

 השקעות הנדל"ן בעיר מתפתחת באופן קבוע וכל יום קמים פרויקטים חדשים ומסתיימים פרויקטים ישנים.  יבנה היא עיר בהתפתחות ולכן, היא מספקת השקעה מעולה וכמעט בטוחה. מומחים רבים טוענים כי העיר יבנה נמצאת בפריחה משמעותית בתחום הנדל"ן, נתוני מכירת הדירות החדשות עלו בצורה משמעותית ב- 73% וכן גם מכירות המגרשים ושטחים אחרים.

הקושי ברכישת דירה באזורי מרכז הארץ גרמו להרבה אנשים לצאת מהמרכז ולהתחיל לחפש דירות בחלקים אחרים בארץ, החל מהדרום ועד הצפון. אנשים רבים החלו לחפש דירות בערים מחוץ למרכז כמו יבנה והחלו להבין שהם יכולים לרכוש דירות חדשות ואפילו דירות ישנות במצב טוב במחיר הרבה יותר שפוי מהמחירים במרכז. דירות חדשות ביבנה נמכרות במחירים הרבה יותר שפויים ומאפשרים לאנשים רבים לממש את החלום של רכישת דירה.

 צמיחה בתחום הנדל"ן והכלכלה ללא הפסקה

בשנים שעברו תחום הנדל"ן בעיר לא היה בצמיחה ואפילו היה במצב ללא תזוזה, לא נבנו פרויקטים חדשים, אנשים מחוץ לעיר לא התעניינו ברכישות דירה ועוד. אוכלוסיית העיר הייתה מאופיינת בעיקרה על מייסדי העיר, כמעט ללא תושבים חדשים בכלל. בשנים האחרונות עם כל מהפכת תחום הנדל"ן מנהלי העיר הבינו שבעיר יש פוטנציאל מעולה והחלו לפתח את העיר בצורה מסיבית חל ממבנים ציבורים, מוסדות חינוך, מרכזים קהילתיים ועוד, פיתוח העיר עודד זוגות צעירים ואנשים מחוץ לעיר להגיע לעיר ולהתחיל חיים חדשים.

דירות חדשות למכירה במחירים שפויים יותר

אחד הדברים שגרמו לעליה משמעותית בכמות הדירות בחדשות ביבנה הוא נושא המחיר. בעוד שבמרכז הארץ דירות מוצעות במחירים גבוהים, העיר יבנה מציעה דירות במחירים הרבה יותר שפויים. ביבנה תוכלו למצוא דירות חדשות במחיר של פחות ממיליון שקלים, דירות למשפחות עם מספר רב של חדרים נמכרים במחירים המאפשרים מרחב נשימה גדול לאנשים הרוכשים אותן.

לסיכום

אם אתם מחפשים דירה שהמיקום שלה לא יהיה רחוק מהמרכז ובמחירים הוגנים , העיר יבנה בהחלט יכולה לענות על דרישות אלו. העיר עברה שינוי מסיבים והיום ניתן לראות זוגות צעירים, סטודנטים ואנשים מחוץ לעיר המגיעים ומתחילים לבנות את חייהם ביבנה.