איטליה


השקעה עם פוטנציאל תשואה גבוה בעיר ליבורנו שבאיטליה בסכום של החל מ-115 אלף אירו.
כ-10% תשואה צפויה – 100% השקעה חכמה

מידע אודות הפרויקט: 
ליבורנו הינה עיר ציורית הממוקמת בלב לבו של חבל טוסקנה שבאיטליה, מהמדינות המתויירות ביותר בעולם עם יותר מ-60 מיליון מבקרים מדי שנה.

חבל טוסקנה, מהידועים שבאיטליה, נהנה מפופולאריות עצומה בשל הנופים הנפלאים, המטבחים המקומיים המשובחים והשילוב של עיירות וכפרים קטנים עם ערים גדולות יותר. בטוסקנה, אורח החיים המודרני נפגש עם הארכיטקטורה, האמנות והתרבות העתיקה של חבל הארץ הכפרי במהותו.
ליבורנו שוכנת במרכז טוסקנה ובסמוך לרצועת חוף עוצרת נשימה. העיר מהווה נקודת מוצא נוחה עבור תיירים, מבקרים ומטיילים בשל קרבתה לערים הטוסקניות הידועות לוקה, פיזה ופירנצה, כמו גם לערים הגדולות מילאנו ורומא.
כעיר טוסקנית לכל דבר, ליבורנו מאופיינת באווירה ססגונית, דינאמית ושמחה, עם אתרים היסטוריים מרשימים, שווקים צבעוניים וקולינריה איכותית. במרבית השנה שורר בעיר מזג אוויר ממוזג ונעים, כאשר עונת החורף קצרה יחסית.
לעיר ליבורנו יש גם "זווית יהודית" מעניינת – העיר נבנתה בין היתר על ידי יהודים ממגורשי ספרד.
לאחרונה עולם הנדל"ן גילה מחדש את ליבורנו כיעד השקעה מסקרן עם פוצנטיאל תשואה גבוה בעלות נמוכה יחסית וברמות סיכון מופחתות.
ניתן להצביע על כמה יתרונות השקעה בולטים בעיר ליבורנו שבאיטליה, שמבדלים אותה ביחס לערים אחרות במדינה.
ראשית, מדובר בעיר החווה תנופת פיתוח ובנייה משמעותית. ליבורנו ידועה כיעד מבוקש על משפרי דיור איטלקיים המחפשים לרכוש נכס בפרברים למגורי קבע או כבית קיץ.
שנית, כעיר טוסקנית, ליבורנו נהנית בזמנים רגילים מזרימה בלתי פוסקת של תיירים ומבקרים מאיטליה ומרחבי העולם כולו. אמנם משבר הקורונה האט את תעשיית התיירות במדינה, אך הצפי הוא שבחלוף המשבר ליבורנו וטוסקנה יחזרו למעמדן בראש רשימת היעדים הנחשקים לחופשה, בקרב תיירי פנים וחוץ כאחד.
שלישית, מחירי הנכסים בעיר נוחים ביחס לערים אחרות בטוסקנה ובאיטליה, וכמובן שגם ביחס לשוק הישראלי היקר יחסית. ניתן למצוא דירות חדשות בגודל של 50 מ"ר ומעלה באזור יוקרתי בליבורנו בכמה עשרות עד מאות אלפי אירו בלבד.
הצפי לעליית מחירים בליבורנו מסביר פנים למשקיעי הנדל"ן, כאשר על פי התחזיות מחירי הנכסים בעיר יזנקו מיידית בעשרות אחוזים עם שוך המגיפה. פוטניאל ההשבחה לנכס להשקעה בליבורנו צפוי לעלות בהתאם.

נדלן בליבורנו

השקעה בליבורנו טומנת בחובה אפשרות לרווחים נאים, עם פוטנציאל תשואה גבוה של כ-10% – מספר גבוה למדי בהשוואה לתשואה הממוצעת מהשקעות נדל"ן בארץ.
יתרון נוסף טמון בתזמון ההשקעה. על אף מעמדה כיעד תיירותי נחשק, ליבורנו חמקה עד כה מעיני המשקיעים. לכן השקעה מוקדמת ומקדימה בליבורנו עשויה להעמיד עבור המשקיעים תמורה משמעותית. רכישת נכס להשקעה בליבורנו מהווה הזדמנות ייחודית להשקעה פאסיבית, שכן השכרה לטווח ארוך, ובמיוחד לטווח קצר, צפויה להניב הכנסה חודשית שוטפת גבוהה במינימום מאמץ ומקסימום שקט נפשי.
כל הגורמים הללו צפויים להפוך את ליבורנו לדבר הבא בשוק הנדל"ן האיטלקי, ובתוך כך ללהיט בקרב ישראלים שמחפשים יעד אטרקטיבי להשקעה בחו"ל.